Tuomaritiedot 2018

Lisäykset ja korjaukset Sari Aaltonen

sariaalt@gmail.com 

14.1.2018

KAJAANI KV

 Jari Partanen, Norja

Ilmoitettu 70
shelttiä

(9 pen, 22 u, 39 n)

Näyttelyn sivut

Tulokset

14.1.2018

LAHTI RN

 Pirjo Aaltonen

Ilmoitettu 67
shelttiä

(7 pen, 27 u, 33 n)

Näyttelyn sivut

Tulokset

20.1.2018

TURKU KV

 Marjatta Pylvänäinen-Suorsa

Ilmoitettu 46
shelttiä

(5 pen, 14 u, 27 n)

Näyttelyn sivut

Tulokset

3.3.2018

JUUKA RN
 Tarja Löfman

Ilmoitettu 58
shelttiä

(6 pen, 17 u, 35 n)

Näyttelyn sivut

Tulokset

24.3.2018

LAHTI KV

 Anca Giura, Romania

 Tuomarimuutos
 pennut ja junnunartut:
 Jean Lawless, Irlanti

Ilmoitettu 109
shelttiä

(24 pen+jun n)
(42 u, 43 n)

Näyttelyn sivut

Tulokset

30.3.2018

IMATRA KR
 Tapio Eerola

Ilmoitettu 39
shelttiä

(2 pen, 15 u, 22 n)

Näyttelyn sivut

Tulokset

31.3.2018

IMATRA KV
 Myrna Shiboleth, Israel

Ilmoitettu 58
shelttiä

(2 pen, 24 u, 32 n)

Näyttelyn sivut

Tulokset

14.4.2018

VAASA KV
 Anette Edlander, Ruotsi

Ilmoitettu 89
shelttiä

(6 pen, 34 u, 49 n)

Näyttelyn sivut

Tulokset

1.5.2018

LAHTI RN
 Juha Putkonen Ilmoitettu 65
shelttiä
Näyttelyn sivut

5.5.2018

TAMPERE NORD
 Hans Erik Pedersen, Tanska

Ilmoitettu 34
shelttiä

(2 pen, 15 u, 17 n)

Näyttelyn sivut

5.5.2018

KAJAANI RN
 Anita Al-Bachy Ilmoittautuminen
on päättynyt!
Näyttelyn sivut

5.5.2018

PARIKKALA RN
 Lena Danker-Höglund

Ilmoitettu 28
shelttiä

(4 pen, 10 u, 14 n)

Näyttelyn sivut

5.5.2018

POLVIJÄRVI RN

 Jouko Leiviskä

 Tuomarimuutos:
 Tanya Ahlman-Stockmari

Ilmoitettu 26
shelttiä

Näyttelyn sivut

5.5.2018

POSIO RN
 Päivi Eerola

Ilmoitettu 35
shelttiä

(2 pen, 7 u, 26 n)

Näyttelyn sivut

6.5.2018

TAMPERE KV
 Charlott Sandberg, Ruotsi

Ilmoitettu 47
shelttiä

(2 pen, 19 u, 19 n)

Näyttelyn sivut

12.5.2018

JÄRVENPÄÄ KR
 Birte Scheel, Tanska

Ilmoittautuminen
on päättynyt!

Näyttelyn sivut

12.5.2018

HARJAVALTA RN
 Anca Giura, Romania

Ilmoitettu 56
shelttiä

(19 pen+u, 37 n)

Näyttelyn sivut

13.5.2018

OULU NORD
 Anita Al-Bachy 22.4 Näyttelyn sivut

13.5.2018

SEINÄJOKI RN
 Marja Talvitie 26.4 Näyttelyn sivut

19.5.2018

HAMINA NORD
Joakim Ohlsson, Ruotsi 24.4 Näyttelyn sivut

19.5.2018

OULAINEN RN
 Jouko Leiviskä 23.4/29.4 Näyttelyn sivut

20.5.2018

HELSINKI KV
 John R. Walsh, Irlanti 25.4/30.4 Näyttelyn sivut

26.5.2018

JOENSUU KV
 Hans Van Den Berg,
 Alankomaat
28.4 Näyttelyn sivut

26.5.2018

IITTI RN
  Lena Danker-Höglund 28.4 Näyttelyn sivut

26.5.2018

KEURUU RN
 Maija Lehtonen 30.4/10.5 Näyttelyn sivut

26.5.2018

ROVANIEMI RN
 Jari Partanen, Norja 23.4/30.4 Näyttelyn sivut

26.5.2018

SALO RN
 John Bond, Irlanti 26.4/3.5 Näyttelyn sivut

27.5.2018

JOENSUU KR
 Jadranka Mijatovic,
 Kroatia
28.4 Näyttelyn sivut

27.5.2018

RAUMA KR
 Päivi Eerola 26.4/2.5 Näyttelyn sivut

3.6.2018

MÄNTTÄ-VILPPULA KR
 Jaana Hartus 27.4/4.5 Näyttelyn sivut

9.6.2018

FORSSA KR
 Pirjo Aaltonen 11.5/16.5 Näyttelyn sivut

10.6.2018

ALAVUS KR
 Marianne Holm 9.5/14.5 Näyttelyn sivut

16.6.2018

KOTKA NORD
 Des Manton, Irlanti 15.5/21.5 Näyttelyn sivut

16.6.2018

REISJÄRVI RN
 Paavo Mattila 17.5/30.5 Näyttelyn sivut

16.6.2018

SALO KR
 Boris Baic, Slovenia 16.5 Näyttelyn sivut

17.6.2018

ROVANIEMI NORD
 Petr Rehanek, Tsekki 24.4/14.5/18.5 Näyttelyn sivut

30.6.2018

TUUSNIEMI RN
 Zorica Salijevic, Ruotsi 4.6 Näyttelyn sivut

1.7.2018

RAASEPORI KR
(KARJAA)
 Pirjo Aaltonen 30.4/28.5/4.6 Näyttelyn sivut

7.7.2018

JUVA KR
 Harto Stockmari 31.05/12.06 Näyttelyn sivut

8.7.2018

OULU KV
 Zorica Salijevic, Ruotsi  15.5/11.6 Näyttelyn sivut

14.7.2018

MÄNTSÄLÄ KR
 Maria Amélia Taborda, 
 Portugali 
13.5/14.6/19.6 Näyttelyn sivut

15.7.2018

LAUKAA KR
 Mette Tufte, Norja 8.6/17.6 Näyttelyn sivut

21.7.2018

YLIVIESKA KV
 Igor Selimovic, Kroatia 15.5/14.6/ 21.6 Näyttelyn sivut

22.7.2018

KEMI KV
 Darko Korosec, Slovenia 18.6 Näyttelyn sivut

22.7.2018

HELSINKI KR

 Jetta Tschokkinen 31.5/21.6/28.6 Näyttelyn sivut

28.7.2018

PORI KV
 Unto Timonen 24.5/21.6/28.6 Näyttelyn sivut

28.7.2018

PORVOO RN
  Nina Janger 25.6/2.7 Näyttelyn sivut

29.7.2018

MIKKELI KV
 Lena Danker-Höglund 18.6/2.7/9.7 Näyttelyn sivut

3.8.2018

KUOPIO KR
 Markku Kipinä 4.6/2.7/9.7 Näyttelyn sivut

4.8.2018

VALKEAKOSKI
ERIKOISNÄYTTELY

 Marion Withers
 (nartut, veteraanit, BIS)

 Jane Edwards
 (urokset, pennut,
 kasv- ja jälk.luokka)

3.7 Näyttelyn sivut

4.8.2018

KUOPIO NORD
 Jasna Matejcic, Kroatia 4.6/2.7/9.7 Näyttelyn sivut

4.8.2018

HARJAVALTA RN
 Päivi Eerola, Suomi  30.6/7.7 Näyttelyn sivut

5.8.2018

KUOPIO KV
 Åke Cronander, Ruotsi 4.6/2.7/9.7 Näyttelyn sivut

5.8.2018

LUUMÄKI RN
 Tanya Ahlman-Stockmari 5.7 Näyttelyn sivut

11.8.2018

LAPPEENRANTA RN
 Päivi Eerola 9.7/16.7 Näyttelyn sivut

11.8.2018

RAISIO KR
 Diane Anderson, Norja 15.6/13.7/17.7 Näyttelyn sivut

18.8.2018

KOUVOLA KR
 David Ramos Martinez, Espanja 16.7/22.7 Näyttelyn sivut

19.8.2018

HEINOLA KR
 Carin Åkesson, Ruotsi 16.7/22.7 Näyttelyn sivut

25.8.2018

RIIHIMÄKI NORD
 Mette Tufte, Norja 9.7/23.7/30.7 Näyttelyn sivut

25.8.2018

MIKKELI RN
(RISTIINA)

 Aire-Piret Pärn Viro 6.8 Näyttelyn sivut

25.8.2018

NOKIA RN
     

1.9.2018

HELSINKI KR
     

2.9.2018

ÄHTÄRI RN
 Jouko Leiviskä 31.7/12.8 Näyttelyn sivut

8.9.2018

PARAINEN RN
     

9.9.2018

PORVOO KR
  6.8 Näyttelyn sivut

23.9.2018

HYVINKÄÄ RN
     

30.9.2018

ECKERÖ KV
 Elina Haapaniemi 16.7/27.8/4.9 Näyttelyn sivut

27.10.2018

SEINÄJOKI KV
     

10.11.2018

JYVÄSKYLÄ NORD
     

11.11.2018

JYVÄSKYLÄ KV
     

15.12.2018

HELSINKI NORD
     

16.12.2018

HELSINKI KV