Rauma RN 15.9.2019

Tuomari: Antti Nieminen (29 kpl)


PU 1 VSP Bluemeadow's Q-Man's Hug N'Kisses
PN 1 SERT ROP RYP 4 Bluemeadow's Hands Off She’s Mine
PU 2 SERT Trickteam Dances With Wolves PN 2 VARA-SERT Taruaarteen Kuurankukka
PU 3 VARA-SERT Amarantes Quick Liqueurice PN 3 Foxitar Kerttufox
PU 4 Snowpaw Omega Supreme PN 4 Bluemeadow's Xoxo Oh So Lovely
  ROP-VET Foxitar Kerttufox
ROP-kasvattaja BIS 2 Bluemeadow's kennel  
   

Urokset

Junioriluokka

ERI 1 SA PU 4 Snowpaw Omega Supreme
(Snowpaw Fox Mulder - Snowpaw Ana Ribera)
ERI 2 SA Violetdream Jack Sparrow
(Usvatar Dominic – Violetdrteam Grace To Aurora)
EH 3 Shet Up Travelling Man
(Huisin Journey To Glory – Shet Up Ticket To Dreams)

Nuorten luokka

EH 1 Shet Up Åliver
(Bluetrics Alasdair – Onnenpisaran Sininen Serenadi)

Avoin luokka

ERI 1 SA PU 2 SERT Trickteam Dances With Wolves
(Kråkeslottets Zeus – Happy Master’s Reason To New Tricks)
ERI 2 SA PU 3 VARA-SERT Amarantes Quick Liqueurice
(Kell Zadig – Amarantes Dreaming Princess)
ERI 3 Prinsessalinnan Valonloiste
(Lizmark Marchand D’or - Prinsessalinnan Savon Sankari)
EH 4 Bluetrics Alasdair
(Carmylie Arctic Nights – Snowpaw Miyako)
EH Snowpaw Thunderball
(Zarvo’s U.S Black Wild Card – Snowpaw Lovers)

Valioluokka

ERI 1 SA PU 1 VSP C.I.B FI&EE&BY MVA LT JMVA SPLITW-18 Bluemeadow's Q-Man's Hug N'Kisses
(Sweet Me Believe In Dream - Bluemeadow's Natural Beauty)
ERI 2 FI MVA Usvatar Dominic
(Minitiimin You Make Hearts Sing – Foxitar Kerttufox)
ERI 3 FI&EE&RU&LV&BY MVA BYV-16 Personlighetens Blue Ice H
(Legacies Pittsburgh’s Steel Curtain – Voicy Coyote)


Nartut

Pentuluokka

1 KP ROP-pentu Flaming Snow's Gosh All Eyes On This Girl
(Huisin Journey To Glory - Flaming Snow's Be The One For Me)
2 Villanillan Ti-Ti
(Leylitaz Black Cadillac - Villanillan Living Daylights)
3 Snowpaw Black Rosemary
(Huisin Journey To Glory - Snowpaw Blue Thunder)

Junioriluokka

ERI 1 SA PN 2 VARA-SERT Taruaarteen Kuurankukka
(Braveheart You Are My Hero - Dreamlook Jazzy Image)
EH 2 Taruaarteen Suvituuli
(Sparks Of The Tempest Easy Lover – Dreamlook Jazzy Image)
EH 3 Shet Up First Class Ticket
(Huisin Journey To Glory – Shet Up Ticket To Dreams)
EH 4 Sprucevalleys Funny Fiona
(Lyckoshellans Once In A Way – Kievraduv’va Silver Pearl)
H Anyway Hope Of Future
(Shelridge Severin - Anyway Golden Future)

Nuorten luokka

ERI 1 SA Bluemeadow's Cherry Pie Make U Smile
(Sparks Of The Tempest Easy Lover - Bluemeadow's Quizzing For Fun)
ERI 2 Shet Up Åsa
(Bluetrics Alasdair – Onnenpisaran Sininen Serenadi)
ERI 3 Happy Master's Cookies And Cream
(Lonestar’s American Pride - Happy Master's Yummy Cookie)

Avoin luokka

ERI 1 SA PN 1 SERT ROP RYP 4 Bluemeadow's Hands Off She’s Mine
(Agree Diamond - Bluemeadow's You’ve Got To Move)
ERI 2 Trouble-Free Fiona
(Personlighetens Blue Ice H - Trouble-Free Eowyn)
EH 3 White Coastal Blue Moonlace
(Lyckoshellans Once In A Way – White Coastal Little Blue Edelweiss)

Valioluokka

ERI 1 SA PN 4 FI&EE&CY MVA EE&HR JMVA SPLITJW-18 Bluemeadow's Xoxo Oh So Lovely
(Sweet Me Believe In Dream - Bluemeadow's Hands Off She’s Mine)

Veteraaniluokka

ERI 1 SA PN 3 ROP-VET FI&NO MVA Foxitar Kerttufox
(Helskon Kaleva – Foxitar Opalfox)
ERI 2 Whitefur's Blackwish
(Cimillan Batman - Cadinan Jane Blue)


Kasvattajaluokka

1 KP ROP-kasvattaja BIS 2 kennel Bluemeadow's