Mäntyharju KR 26.8.2017

Tuomari: Maija Lehtonen (26 kpl)


PU 1 SERT ROP Alittle Romance Liceliette
PN 1 SERT VSP Bernoban Syysunelma
PU 2 VASERT Onnenpisaran Mahtava Miete PN 2 VASERT Cronys Pearls'n Gold
  PN 3 Amarantes Versus Per Lei
  PN 4 Amarantes O’De La Bon Vie
  ROP-VET Amarantes O'de La Bon Vie
   
 

 

Urokset

Junioriluokka

ERI 1 SA PU 1 SERT ROP Alittle Romance Liceliette
(Dangerous Lover Lohrien – Hello Kitty Diabelskie Rozdroze) om. Kaisa & Vesa Törn
H Ihmetassun Illusion Of Fire
(Dash'ing Optimistic Oliver - Peltsun Direx-Happy Honey) om. Niina Väisänen
H Nicaro'n Gordon Cooper
(Moorwood Caribbean Blue Lover - Nicaro'n Amanda) om. Tiina Hiltunen
H Onnenpisaran Reipas Rytmi
(Sparks Of The Tempest Easy Lover – Onnenpisaran Kultakutri) om.

Nuorten luokka

ERI 1 SA PU 2 VASERT EE JMVA Onnenpisaran Mahtava Miete
(Sheltie Lin’s Golden Wonder – Onnenpisaran Ainokainen) om. Marianne Timonen
EH 2 Amarantes Pirate Picotee
(Moorwood Caribbean Blue Lover – Amarantes Hima Laya) om. Tanja Savolainen

Avoin luokka

EH 1 Amarantes Charivari
(Sherkarl Ice Wizard - Amarantes Versus Per Lei) om. Tiina Hiltunen


Nartut

Junioriluokka

ERI 1 Haloilmiön Ihmetyttö
(Sparks Of The Tempest Easy Lover - Happy Master's Queen Of Hearts) om. Hanne Lindell & Nina Vasara
ERI 2 Ihmetassun Illusion of Leia
(Dash'ing Optimistic Oliver - Peltsun Direx-Happy Honey) om. Eila Neuvonen
EH 3 Amarantes Rush Sunrise
(Valerina Ross Boomerang - Amarantes Amber Ylang Ylang) om. Virpi Avikainen
EH 4 Ihmetassun Illusion Of Gaia
(Dash'ing Optimistic Oliver - Peltsun Direx-Happy Honey) om. Eila Neuvonen & Nataly Ylönen

Nuorten luokka

EH 1 Mary Poppins Of Desert Meadow
(Eye Of The Storm Desert Meadow - Castle Rose Of Desert Meadow) om. Heidi & Eila Neuvonen

Avoin luokka

ERI 1 SA PN 1 SERT VSP Bernoban Syysunelma
(Timmi Ze Zlaté Hvêzdy – Bernoban Cake Tart) om. Kaisa & Vesa Törn
ERI 2 SA PN 2 VASERT Cronys Pearls'n Gold
(Limbunya Orion – Milesend Pearly Queen) om. Minna & Mirja Manninen
ERI 3 Amarantes Envy Me
(Amarantes Vendetta – Deep Illusion’s Kangaroo) om. Nina Vasara
ERI 4 Dreamhill The Story Goes On
(Helskon Pavarotti – Satulinnan Nupun Nella) om. Esteri Lähderanta
ERI Delightful Breeze Fulfilled Dream
(Grandgables Just Another Hero – Sea Breeze Casidi) om. Mariia Maczulskij
EH Abundantia’s Bi My Blue Princess
(Bumtsi Bum Puzzling Bi Colour - Abundantia’s Royal Smile) om. Maarika Räsänen
EH Bernoban Metsämansikka
(Frenky Auksine Zvaigzde – Bernoban Marble Biblue) om.
EH Dashmina Elice
(Brilyn Teddy Bear - Shadowmist Dashing Future) om. Ritva Herranen

Valioluokka

ERI 1 SA PN 3 FI MVA Amarantes Versus Per Lei
(Golden Rose Play With Fire – Moorwood Caribbean Blue Lovestory) om. Leo Hartikainen & Kirsti Immonen

Veteraaniluokka

ERI 1 SA PN 4 ROP-VET Amarantes O’De La Bon Vie
(Grandgables A Showy Fellow - Moorwood Sweet Magnolia) om. Leo Hartikainen
EH 2 Deep Illusion’s Kangaroo
(Faradale Frisbee For Grandgables – Deep Illusion’s Fancy Curve) om. Kirsti Immonen