Karjaa KR 9.7.2017 

Tuomari: Johan Juslin (19 kpl)


  PN 1 SERT ROP Marvitholl Amanda Lear
  PN 2 VASERT Tulihännän Carrera
  PN 3 Dreamhill What A Lovely Story
   
   
   
 

 

Urokset

Junioriluokka

EH 1 Dash'ing Unique Update
(Minitiimin Unique Like Me - Dash'ing Ideal Impression) om. Eija Lammi & Lasse Laine

Nuorten luokka

EH 1 Richmaus Lucky Man
(Sanscott Sea On Stars – Richmaus Mistress) om. Helene Virtanen

Avoin luokka

ERI 1 Tytylän Summer Blue Fever
(Lizmark Marchand D’or – Sunsweet Sweet Mystique) om. Kristina Heinström
EH 2 Mei Dan Mustikka
(Carmylie Arctic Nights – Mei Dan Mörk Björk) om. Anna Syvänen

Valioluokka

EH 1 FI MVA Huisin Corona Borealis
(Lundecock’s Traveling Man – Satulinnan Sirius) om. Tarja Rostén

Veteraaniluokka

EH 1 C.I.B FI&LT&BY&MD&SM&TR MVA FI&SE TVA FI AVA Mei Dan On
(Triumph American Idol At Mei Dan – Triumph Snowflake At Mei Dan) om. Maria Savonen


Nartut

Pentuluokka

1 KP ROP-pentu Anyway Summer Wind
(Blenmerrow In The Mood – Anyway Spring Wind). Om Tarja Rostén

Junioriluokka

ERI 1 SA PN 1 SERT ROP Marvitholl Amanda Lear
(Marvitholl Vilyam - Marvitholl Legende) om. Anna Sindikayeva
ERI 2 SA PN 3 Dreamhill What A Lovely Story
(Sweet Me Believe In Dream - Dreamhill The Story Goes On) om. Esteri Lähderanta
ERI 3 Shet Up Yahoo
(Helskon Pavarotti - Shet Up She's The One) om. Katriina Kauhaniemi
EH 4 Dewmeadows Silver Princess
(Mellsjöhögda’s Kind Of Superduper - Dewmeadows Blue Diamond) om. Christel Franzen
H Mutkis Ansa Aurinkoinen
(Mellsjöhögda’s Kind Of Superduper – Mutkis Kiki Kaunotar) om. Jaana Suutari

Nuorten luokka

EVA Shet Up What's Up
(Snowglow’s Zorro’s Spirit – Onnenpisaran Sininen Serenadi) om. Carina Karlsson & Katriina Kauhaniemi

Avoin luokka

EH 1 Lähderinteen Aurora
(Moorwood Hot Legend – Helskon Martha) om. Satu Väätäinen
EH 2 Shet Up She's The One
(Moorwood Caribbean Blue Trend - Shet Up Mother's Legacy) om. Katriina Kauhaniemi
H Huisin Joyful Miracle
(Moorwood Caribbean Blue Trend – Satulinnan Adorable Amy) om. Tiina Heikkilä
T Mutkis Hilma Hempukka
(Island Breeze Como – Mutkis Siinä On Sissi) om. Jaana Suutari

Valioluokka

ERI 1 SA PN 2 VASERT EE MVA EE JMVA Tulihännän Carrera
(Carmylie Arctic Nights – Käpäläkoplan Killah) om. Katriina Jaranne

Veteraaniluokka

EH 1 FIN&EE MVA Shet Up Heiress Of Time
(Prince Of Sunlight All The Best – Shet Up Charmed Times) om. Carina Karlsson
EH 2 C.I.B FI&LV&EE MVA BALTJV-10 Huisin Summernight Sun
(Anakin Skywalker Jedi Des Romarins De Mayerling – Anyway Classic Future) om. Tarja Rostén